Зв'яжіться з нами: 044 222 91 61

Адвокатське об'єднання

Адміністративні спори – послуги адвоката

адвокат по адміністративним справам київАдміністративні спори – категорія судових розглядів, яка передбачає вирішення суперечок виключно адміністративно-правовими нормами, що виключає кримінальне покарання для відповідача. В адміністративних спорах найчастіше з одного боку бере участь державна структура, з іншого – фізичні або юридичні особи. Нерідко суперечки адміністративного характеру виникають між фізичними особами та органами влади з питань  захисту прав у відносинах публічної служби, порушення ПДР, правопорушень у сфері господарської діяльності, незаконної відмови в здійсненні прав людини,

Слід розрізняти спори  в адміністративних спорах та справи про адміністративні правопорушення

Кожен громадянин України має законним правом захистити свої права через адміністративний суд, якщо переконаний, що в результаті рішення, дії або бездіяльності представника владних структур вони були порушені. Адвокатське об’єднання «Гранд Верітас» надає повний комплекс послуг по захисту прав клієнта в адміністративних спорах. Наші послуги адвоката в адміністративних спорах можуть носити характер консультацій, це може пряма юридичний захист у суді, допомога в підготовці документів та інші види адвокатської допомоги. Фахівці «Гранд Верітас» беруться за справи будь-якої складності, в адміністративних спорах будь-якого масштабу ми маємо багатий і різноплановий досвід, ви можете нам довіряти!

Послуги адвоката по адмін справах

При порушенні ваших прав з боку органів влади в результаті тих чи інших взаємин ви можете звернутися до послуг адвоката «Гранд Верітас». Наші фахівці допоможуть захистити права в рамках адмін справ, забезпечити позитивний результат справи для свого клієнта.

Наші адвокати «Гранд Верітас» надають наступні послуги:

  • Підготовка та подача процесуальних документів
  • Юридичні консультації з усіх питань, що стосуються адмін справи
  • Допомога в зборі доказової бази
  • Ведення адміністративних справ
  • Представлення законних інтересів клієнта в судових розглядах
  • Оскарження рішень і постанов судових органів

Не впадайте у відчай, якщо не знайшли в цьому списку той вид адвокатської допомоги, який вас цікавить, адвокати «Гранд Верітас надають будь-які послуги в цьому напрямку.

Адміністративний адвокат

Адвокат по адміністративних справах – це ваш законний представник в адміністративному суді, на якого ви можете покласти будь-які можливі завдання по захисту власних інтересів. Ви можете звернутися до нас по допомогу як на етапі розгляду вашої справи, так і на стадії, коли необхідно працювати над оскарженням постанов, судових рішень і т.д.