Зв'яжіться з нами: 044 222 91 61

Адвокатське об'єднання

Аліментні зобов’язання

аліментні зобов'язанняЩаслива сім’я рано чи пізно стикається з труднощами. Хтось їх вирішує, а хтось не справляється з проблемами, що виникли. Сімейні сварки і розлучення – ці події, які залишають негативний відбиток на дітях. Кожна дитина, яка не досягла вісімнадцяти років, має право на фінансове утримання не одним, а двома батьками. Це чітко прописано в законі. Професійні послуги адвоката дадуть можливість забезпечити неухильне дотримання українського законодавства.

Проте трапляється, що один з батьків відмовляється фінансово утримувати свою дитину через розлучення або якщо перебуває в шлюбі, але не проживає певний час під одним дахом. У такому випадку діти мають повноцінне право на фінансову допомогу.

Як відновити справедливість? По-перше, необхідно спробувати мирно домовитися про суму виплат на утримання дитини. Свої вимоги викласти в договорі і завірити його у нотаріуса. По-друге, якщо дружина або чоловік відмовляються утримувати свою дитину, можна сміливо звертатися до суду. У такому випадку мати або батько, з ким проживають діти, подає до суду позовну заяву про стягнення аліментів. Суд, на підставі позовної заяви і всіх наданих документів, зобов’яже того з батьків, який не проживає з дитиною, виплачувати аліменти. Призначається сума фінансової допомоги в одному з варіантів. У відсотковому співвідношенні – якщо один з подружжя має постійний дохід. У твердому грошовому еквіваленті – якщо один з подружжя не має регулярного доходу.

Адвокатське об’єднання «Гранд Верітас» успішно допомогає у супроводженні таких специфічних і делікатних судових справ щодо врегулювання аліментних зобов’язань необхідних для утримання дитини. Наш юрист (Київ) надає ту підтримку, яка необхідна для успішного вирішення справи в суді.