Зв'яжіться з нами: 044 222 91 61

Адвокатське об'єднання

Представництво інтересів клієнта в судовій практиці

адвокатські послуги київАдвокатське об’єднання «Grand Veritas» займається представництвом інтересів в суді. Наші фахівці працюють як з фізичними, так і з юридичними особами. Ми готові відстоювати ваші права і свободи в судах всіх інстанцій – господарські, адміністративні, загальні суди. Позитивне для вас вирішення конфліктів і питань можливе на будь-якій стадії, включаючи навіть самі складні й неоднозначні справи, повірте нашому професійному досвіду.

Якщо вам необхідні юридичні послуги в рамках судового розгляду, якщо допомога досвідченого фахівця для вас має значення, звертайтеся в «Grand Veritas».

Чи можна самостійно захищати свої інтереси в суді?

Представництво в суді – рід процесуальної діяльності, яку адвокат здійснює від імені свого клієнта. Участь адвоката являється законною, і ваш представник уповноважений використовувати різні правові інструменти, щоб захищати ваші інтереси в суді. Повноваження фахівця підтверджуються, як правило, відповідним дорученням, що видається і оформляється відповідно до закону.

Українські громадяни мають право і можливість, звичайно ж, самостійно представляти свої інтереси в суді. Але чи варто говорити про різницю між таким представництвом і професійною юридичною допомогою? Адвокат (Київ) від Grand Veritas – це співробітник, який останні 5-10, а то і більше, років витратив на всебічне і ретельне вивчення юриспруденції. Наші адвокати мають вищу освіту,  практичний досвід і впевнені знання українського законодавства.

Які завдання вирішує адвокат, який здійснює представництво в суді?

Адвокат в рамках судового розгляду займається оформленням відповідних документів, готує звернення до судді, збирає докази і аргументи захисту, розробляє стратегію захист і вирішує безліч дрібних, але важливих завдань, які виникають в процесі розвитку судового розгляду.

Для ефективного подальшого розвитку справи необхідно уважно вивчити матеріали справи, провести роботу з підготовки  аргументів, вивчити ситуацію з різних позицій. Людині без відповідних знань і досвіду впоратися з таким завданням буде практично нереально.

Рекомендуємо не витрачати час даремно, і замовляти адвокатські послуги в «Grand Veritas», разом ми зможемо відстояти ваші інтереси.