Зв'яжіться з нами: 044 222 91 61

Адвокатське об'єднання

У Києві пройде обговорення прав людини в кримінальному судочинстві

grand

У п’ятницю, 8 липня 2016 року в Києві пройде форум, основною темою якої стане «Захист прав людини в кримінальному провадженні». Особливу увагу буде приділено «доказу і доведенню» в цьому фундаментальному питанні. Грядущий форум організований Національної асоціації адвокатів України за підтримки Вищого спеціалізованого суду України.

У Національній асоціації адвокатів України розповідають, що організувати форум вирішили головним чином з метою обговорення проблем застосування КПК, зібравши представників всіх сторін цієї сфери – судової гілки влади, поліції, прокуратури, адвокатури. У фокусі форуму, запланованого на кінець поточного робочого тижня, будуть адвокатські послуги (Київ), і в житті юристів / адвокатів України 8 липня стане досить важливим днем.

У форумі візьме участь, серед іншого, Міністерство внутрішніх справ України, Національна Поліція України, Національна академія внутрішніх справ, Національна академія прокуратури, а також ряд експертних установ і суддів, прокурорів, співробітників правоохоронної системи країни, адвокати, незалежні експерти в галузі кримінального процесу та інші представники сфери.

Ймовірно, обговорення питань в рамках форуму «Захист прав людини в кримінальному провадженні» триватиме досить довго, і результати будуть інтереси не тільки юристам, а й тим, хто в даний час використовує для своїх цілей адвокатські послуги. Адже український адвокат (Київ) – це саме той фахівець, пліч-о-пліч з яким можна ефективно і швидко вирішувати виникаючі проблеми на своєму шляху. Адвокатськими послуги в Києві користуються і звичайні українці, і бізнесмени, і політики, і представники інших сфер діяльності. На підставі результатів форум варто очікувати появу загального розуміння кримінального процесу всіма сторонами, в ньому беруть участь. Також варто сподіватися, що форум допоможе знайти причини порушень прав людини в кримінальному провадженні, а саме, в рамках збору доказів і при доведенні провини підозрюваного. Важливо не тільки обговорити проблеми, але і виявити реальні недоліки законодавства з тим, щоб в майбутньому викорінити ці мінуси.

Форум «Захист прав людини в кримінальному провадженні: доказ і доведення» буде проведено в столичному приміщенні ВССУ, розташованому на Повітрофлотському проспекті, 28.