Зв'яжіться з нами: 044 222 91 61

Адвокатське об'єднання

Захист прав споживачів – послуги адвоката

Юридичний захист прав споживачів здійснюється на підставі Закону України «Про захист прав споживачів», положення якого висвітлюють всі правові особливості взаємин між споживачем, виробником і реалізаторів. Якщо ваші права як споживача порушені, і, якщо ваша зацікавленість у їх захисті досить висока, вам слід спертися на кваліфіковану адвокатську допомогу.

Юридична допомога по захисту прав споживачів

адвокат по захисту прав споживачівПослуги адвоката у Києві для захисту права споживачів можуть знадобитися в самих різних ситуаціях, пов’язаних з користуванням товарами або послугами. Кияни щодня контактують з фірмами, реалізаторами і іншими юридичними особами, які пропонують власні послуги або товари. На жаль, не завжди права споживачів дотримуються в повному обсязі. Якщо конфліктна ситуація доходить до критичної точки, вам необхідна кваліфікована юридична допомога по захисту прав споживачів.

Адвокати Об’єднання «Гранд Верітас» надають комплексні послуги з юридичного захисту клієнта в справах, пов’язаних із споживчими відносинами. Один з найбільш частих видів порушення прав споживачів – придбання товарів і послуг неналежної якості, невідповідного з тим, яке було споживачеві «обіцяно». При виявленні недоліків товару протягом певного гарантійного періоду споживач може в певному порядку вимагати реалізацію своїх прав. Організації, які реалізують свої або чужі товари, далеко не завжди йдуть на мирне вирішення питання, задовольняючи права покупця в повному розмірі, досить часто в справу доводиться вступати адвокатам.

Не менш часто трапляється, що споживач не може зробити законний обмін непродовольчого товару належної якості на аналогічний товар, коли продукція не задовольнила особа своєю формою, габаритами, квітів або фасоном. Клієнт має право обміняти товар, але у відповідь сторона ігнорує вимогу, не йде на зустріч споживачеві. В цьому випадку рекомендується залучати послуги адвоката, який зможе, керуючись положеннями законами, забезпечити виконання прав споживача, свого клієнта в повному обсязі.

Консультація юриста із захисту прав споживачів

Послуги адвоката по захисту прав споживачів передбачають, крім прямо юридичної допомоги в суді і при підготовці документів, кваліфіковані консультації юриста із захисту прав споживачів. Українські закони, що регулюють цю сферу взаємовідносин, містять масу пунктів і положень, до них періодично додаються свіжі доповнення, і тільки досвідчений адвокат зможе професійно використовувати закон, щоб допомогти своєму клієнтові захистити його права як споживача.

Якщо вам потрібен досвідчений, адвокат споживача, ми чекаємо ваших звернень в «Гранд-Верітас»!