Зв'яжіться з нами: 044 222 91 61

Адвокатське об'єднання

Сімейне право

Послуги адвоката з питань сімейного права

адвокат по сімейним справам київСімейне право представляє собою одну із важливих галузей права, включає в себе різні правові норми, призначені для регулювання сімейних відносин. Маються на увазі всі особисті відносини, а також пов’язані з ними майнові відносини, які виникають між двома сторонами шлюбу протягом самого цього шлюбу, при усиновленні, прийнятті дітей в сім’ю з метою виховання і т.д. Як правило, сімейні відносини не зачіпають немайновий характер, але досить часто вони зачіпають майнові відносини – досить швидко у подружжя виникає загальне майно, обов’язки по утриманню дітей, взаємної матеріальної підтримки тощо.
Вирішення спорів в області сімейного права може являти собою вкрай складний, стресовий процес для обох сторін. Людина, що бажає захистити власні права, перебуваючи у шлюбі або вже поза шлюбом, повинна мати кваліфікованого юриста, який допоможе вийти з неприємної ситуації з гідністю. Послуги адвоката з питань сімейного права можуть нести цінність при більшості процедур, так чи інакше пов’язаних з шлюбом.

Наприклад, допомога адвокатів «Гранд Верітас» буде корисна при розірванні шлюбу, розлученні з громадянином іншої країни, в рамках процедури поділу спільного майна подружжя, розділі корпоративних прав, при вирішенні питань з аліментами, позбавленням батьківських прав і т.д. Словом, сімейне право зачіпає досить велику кількість різних процедур, в яких професійні послуги адвокатів матимуть важливе, навіть визначальне значення.

Дуже складно вирішувати будь-які майнові та сімейні суперечки в поодинці, не маючи ніякої кваліфікованої, дійсно корисної допомоги. Людина під час розлучення відчуває сильне нервове потрясіння і стрес, і в такому стані досить складно зібратися і гідно відстояти свої права. Однак сама по собі участь досвідченого юриста дозволить мінімізувати стрес і неприємні моменти для його клієнта. Адже досвідчений адвокат знає, як і де варто вчинити тим чи іншим чином, відштовхуючись від положень сімейного права. Вкрай важливо знайти кваліфікованого фахівця, який буде щиро ратувати за перемогу свого клієнта в рамках сімейної суперечки.

Вирішення сімейних суперечок з адвокатами «Гранд Верітас»

адвокат по сімейним спорам київВ нашої адвокатської практики більшість справ, що зачіпають сімейне право, виграються. Наші клієнти частково або повністю задовольняють свої інтереси, отримують заслужену допомогу і справедливі рішення з боку українського суду. У свою чергу, адвокати «Гранд Верітас» стають тим самим захисником, який вміє зробити в потрібний момент найнеобхідніше. Чи хтось, крім досвідченого адвоката по сімейних справах, зможе надати реально цінну допомогу у вирішенні сімейного спору, що зачіпає особисті і майнові відносини з ними пов’язані. Словом, послуги адвоката «Гранд Верітас» безумовно не стануть зайвими, необхідність в таких послугах очевидна!

Між іншим, не дивлячись на те, що розлучення і різні види сімейних спорів відбуваються в Україні досить часто, далеко не кожен розуміє, що представляє собою сімейний адвокат, в чому полягає його допомогу. Із кіно та літератури ми знаємо, що послугами сімейних адвокатів зазвичай користуються більш чи менш забезпечені люди, які зацікавлені в тому, щоб не втратити при розлученні власні гроші і майно. В Україні реальність дещо інша – в нашій країні послуги адвоката по сімейних справах можуть бути корисні набагато більшій кількості людей. Допомога сімейного адвоката знадобиться в більшості випадків, коли у одного або обох подружжя присутні претензії один одному, засновані на тому чи іншому конфлікті в особистих відносинах.

Так навіщо насправді потрібен сімейний адвокат? Послуги адвоката по сімейних справах необхідні для того, щоб гідно вийти з будь-якої неприємної ситуації, яка зачіпає ваше сімейне життя, і яка розгортається в суді. Звернутися до сімейного адвоката можна і тоді, коли ініціатором сімейного спору є ви, і тоді, коли ви є лише відповідачем в судовому спорі. Як би там не було, власні інтереси необхідно захищати, і досвідчений адвокат «Гранд Верітас» допоможе забезпечити для вас перемогу в будь-якому судовому спорі. Адвокат здатний допомогти у вирішенні нагальних судових питань, де важливо знати юридичні тонкощі і мати достатній досвід застосування правових положень до дійсним ситуацій. Після того, як договір з адвокатом підписаний і заповнений, у вас з’являється професійна, а, значить, дуже надійна адвокатська допомога.