Зв'яжіться з нами: 044 222 91 61

Адвокатське об'єднання

Зв'язатися з адвокатом
(044) 222-91-61
(099) 913-53-88
(063) 518-08-68
(098) 580-19-96

Отримання громадянства

Громадянство України – це правовий зв’язок між фізичною особою і державою Україна, який знаходить свій прояв в їх взаємних правах і обов’язках.

 

Процес отримання громадянства України досить складний і тривалий, включає в себе комплекс дій та збір значного пакету документів, які необхідно належним чином оформити та подати. Зазвичай в силу тих чи інших обставин та складності законодавства України не кожна особа в змозі самостійно підготувати і зібрати необхідний пакет документів.

 

Адвокатське об’єднання «Гран Верітас» надає кваліфіковану допомогу в оформленні і здобутті громадянства України, виходячи з індивідуальної ситуації клієнта.

Ми оптимізуємо ваші витрати, збережемо Ваш час і допоможемо Вам в досягненні Вашої мети.

 

Зазвичай існує дві напрямки здобуття громадянства України.

 

Перший напрямок за загальною процедурою здобуття громадянства України. Термін оформлення громадянства – до 1 року. Однак, можливе скорочення терміну залежно від індивідуальної ситуації клієнта (наприклад, заздалегідь оформлена посвідка на постійне проживання в Україні).

 

Другий напрямок здобуття громадянства України характеризується прискореною процедурою його отримання. А саме: протягом 1 місяця. Скористатися прискореною процедурою можуть особи, в яких є прямі родичі – громадяни України, або особи, які раніше до 1991 року проживали на території України.

 
• Інші юридичні послуги