Зв'яжіться з нами: 044 222 91 61

Адвокатське об'єднання

Юридичні послуги в Києві

юридичні послуги

Юридичні послуги в Києві від «Grand Veritas» охоплюють наступнi категорії:

Представництво інтересів. Судова практика
Реєстраційні дії
Договори та контракти
Виконання судових рішень
Отримання громадянства
 
 
 

Професійні послуги юриста: «Grand Veritas» прийде на допомогу

Рішення юридичних питань завжди потрібно довіряти професіоналам. Такий підхід дозволить ефективно вирішити проблеми і забезпечить подальшу відсутність негативних наслідків. Саме такі професійні юридичні послуги надає адвокатське бюро «Grand Veritas». Сильна, згуртована команда, яка багато років успішно займається вирішенням найскладніших юридичних питань, завжди допоможе.


 

У чому допоможуть юристи

В якій сфері права не виник би конфлікт – юридичні послуги в Києві дозволять підібрати найбільш оптимальний спосіб вирішення. Спектр дій фахівців починається від складання звичайної заяви чи скарги і закінчується представництвом в суді. До нас найчастіше звертаються з таких питань:


  • – розділ майна;
  • – спадкові спори;
  • – захист прав споживача;
  • – страхові виплати;
  • – кредитні суперечки;
  • – отримання громадянства;
  • – отримання реєстрації.


У перелік послуг також входить консультація адвоката з будь-яких правових питань, представництво в суді або складання всіх необхідних документів.


 

Переваги роботи з нами

У нас працюють тільки висококласні фахівці, які знаються на своїй справі: мають відповідну освіту і великий досвід роботи. Підхід до роботи – сумлінний і коректний, ніяких затягувань справ і зайвий дій. Наша співпраця з офіційними установами, нотаріусами, юридичними компаніями, органами влади також сприяє оптимальному і оперативному вирішенню проблеми.


Що стосується вартості юридичних послуг, то вона одна з найоптимальніших на ринку.


 

І якщо виникла необхідність вирішити правовий конфлікт – звертайтеся до наших юристів. Вони професійно вирішать будь-який з них. Це ті люди, чий контакт завжди слід мати у своєму списку.


 

– Кредитні суперечки

кредитні спориБагато фінансових установ в своїй роботі демонструють досить хамське ставлення до клієнтів. Послуги адвоката при зіткненні з інтересами банку – гарантія захисту ваших інтересів. Питання заставного майна, стягнення кредитних заборгованостей, неправильне нарахування відсотків по кредит, порушення прав клієнта з боку колекторів – якщо ви зіткнулися з подібними проблемами, послуги юриста (Київ) допоможуть захиститися від некоректних дій.


Майнове право

майнове правоЗахист прав власності, послуги адвоката (Київ) при спадкових і майнових суперечках, підтвердження прав на майно, відшкодування майнової шкоди – юристи «Гранд Верітас» пропонують кваліфіковану допомогу у вирішенні конфліктів і суперечок в області майнового права на судову і досудовій стадії.


– Земельне право

земельне правоКонсультації в області земельного права та нерухомості, реєстрація права власності на земельну ділянку, визнання права власності, визначення порядку користування ділянкою, юридичний супровід угод по землі і нерухомості, земельні спори. Сильна захист ваших інтересів в питаннях земельного права в суді та державних органах, допомога в приватизації землі і т.д.– Кримінальне право

кримінальне правоПослуги юриста (Київ) в галузі кримінального права містять в собі консультаційну допомогу, безпосередню допомогу в кримінальних справах, в участі юриста в слідчих заходах, оскарження дій і рішень державних обвинувачів, представників органів правопорядку, оскарження винесених судових рішень, послуги адвоката (Київ) при помилування або амністії.


– Банківська справа

банківське правоКонсультації з питань фінансової діяльності фінансових організацій, юридична допомога у вирішенні питань у сфері банківського права, супровід угод з продажу-купівлі цінних паперів, угод з правами на боргові зобов’язання і т.д. Юристи «Гранд Верітас» можуть представляти ваші інтереси на ділових переговорах з питань кредитування, в суперечках про забезпечення банківських гарантій, іпотечних угодах. Ми гарантуємо ефективну допомогу в судових спорах, пов’язаних з питаннями банківської справи.


– Адміністративні спори

адміністративні спориЮридичні консультації та безпосередня допомога адвоката в адміністративних спорах. Приватні і юридичні особи можуть постраждати в результаті дій і рішень органів державного управління, і завдання юристів «Гранд Верітас» – коректно і професійно захистити права і інтереси клієнта. Надаємо допомогу у вирішенні будь-яких адміністративних спорів, в тому числі про нарахування виплат і пільг, про некоректні дії податкових служб, про необгрунтовані рішеннях органів державної влади і т.д.– Захист прав споживачів

захист прав споживачівКонсультації та послуги юриста в питаннях порушення прав споживача, визначених законодавством. Юристи «Гранд Верітас» нададуть допомогу в судових розглядах про повернення та заміни товарів, про гарантійні зобов’язання, про компенсацію на товари і послуги і т.д. Права споживачів порушуються щодня, але це не привід терпіти свавілля по відношенню до вас – послуги адвоката (Київ) стануть комплексним рішенням споживчих спорів.


— Юридичні послуги для бізнесу

юридичні послуги для бізнесуСфера бізнесу в багатьох точках і напрямках стикається з юриспруденцією, і в сучасному світі неможливо уявити комерційну діяльність без залучення юридичних послуг. Юридичні послуги для бізнесу відіграють найважливішу захисну роль, захищаючи інтереси бізнесу перед державою та іншими юридичними особами. «Гранд Верітас» пропонує кваліфіковану допомогу адвокатів і юристів у вирішенні питань підприємства або компанії.


– Сімейне право

сімейне правоРозірвання шлюбу, поділ спільного майна подружжя, стягнення аліментів та позбавлення батьківських прав. Професійний супровід і захист інтересів клієнта в суді, допомога в оформленні документів для подачі в державний орган і будь-які інші послуги юриста, пов’язані з сімейним правом.


 
Адвокатське об’єднання «Grand Veritas» – це одна з найсильніших команд в Україні в сфері юридичних послуг. Правильний вибір надійних партнерів в питаннях юриспруденції – це вже великий крок до успіху! Пам’ятайте, що ведення бізнесу, оформлення операцій з нерухомістю та інші питання повинні вирішуватися в законному полі – ефективність справ при повазі закону доведена багаторазово! Юристи «Grand Veritas» встануть з Вами пліч-о-пліч, і зроблять все можливе для вирішення Вашого питання з максимальною користю для вас! Ми забезпечимо необхідний супровід і контроль Вашої справи!